Witamy na wdfc.pl – forum stowarzyszenia Wild Dragons Futbol Cup.

Bikeage — wrzesień i październik 2026

Rowerowa gra • sezon 2026

BIKEAGE

Podsumowanie września i questy na październik 2026.

Ranking gry na koniec września 2026
#GraczEXPPoziomDo lvlKMEXP/kmTrasy
1Kuba31 2463265432689,5668
2Kamil27 571311929259510,6247
3Szymon25 14230205827389,1849
4Przemek13 946241554136410,2252
5Marcin11 4902291014268,0650
6Piotr P.7531199697719,7725
7Patryk75121998812925,8128
8Dawid4444152067865,6549
9Piotr Cz.2295111055913,8836
10Daria2020113805263,8414
11Sabina192210783275,8817
12Michał13358153044,3912
13Błażej93071701645,672
14Piotr S.214211932,304
15Daniel177248722,463
Oficjalny ranking września 2026
#GraczEXPKMTrasyPrzewyższenia
1Kamil658848275492 m
2Szymon4664324103826 m
3Przemek3155271112250 m
4Kuba128425171722 m
5Marcin107520661164 m
6Piotr Cz.200988598 m
7Sabina75503304 m
8Piotr S.25251123 m
9Dawid24131132 m
Oficjalne wyniki Bingo
#GraczPolaLiniePunkty
1Przemek9/98/817
2Marcin8/95/813
3Kamil7/93/810
4Szymon7/92/89
5Kuba4/91/85
6Sabina3/90/83
7Piotr Cz.1/90/81

Questy październikowe

? Bardzo łatwy

Krótka seria

Wykonaj w październiku 2 trasy po minimum 15 km każda. Liczą się dwie odrębne trasy spełniające regulamin Bikeage.

+100 EXP
? Łatwy

Gminny Wypad

Odwiedź 2 różne miejscowości będące siedzibami gmin. Miejscowość zalicza się przy rozpoczęciu, przejeździe lub zakończeniu trasy na jej terenie.

+150 EXP
? Średni

Wszechstronny

Aktywuj w październiku 4 różne skille. Każdy skill liczony jest tylko raz do postępu tego questu.

+200 EXP
? Trudny

Górska Seria

Wykonaj 4 trasy po minimum 300 m przewyższenia każda. Każda z czterech tras musi osobno spełnić wymagany próg.

+250 EXP

Kolejny event

Planowany start kolejnego eventu przypada na 12 października 2026.

Jeśli event nie zostanie ogłoszony do niedzieli, 11 października, wyjątkowo przesuwamy go o tydzień — wystartuje 19 października 2026.